page-header

SİZE ÖZEL MİNDERLER ÜRETİYORUZ

Özel kumaştan baskılı yer minderi, şezlong ve armut minder
page-header
Baskılı Minder
Yer Minderi

Yer minderi (büyük minder) zarif ve lüks olan bu minder modelimiz çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca markanızı veya sloganlarınızı minderin her iki yüzüne de ileri teknoloji baskı sayesinde basmaktayız. Özel kumaş ve renk, istenilen ölçülerde üretim yapmaktayız.

page-header
Logolu Puf Minder
Baskılı Armut Minder

Armut minder kaliteli görünümü sayesinde istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modern ve şık görünüşlü olan bu puf minderlerimizin üzerine firmanızın logosunu basmaktayız. Bulunduğu ortamı daha konforlu hale getirir. Renk seçenekleri mevcuttur.

page-header
Logolu Şezlong Minder
Baskılı Şezlong Minderi

Şezlong minder modelimiz su tutmaz ve geçirmezdir. Süngerli ve biyelidir. Talep üzerine şezlonglara baskı yapmaktayız. Gerek markanızı gerekse sloganlarınızı kalite baskı teknikleriyle uygulamaktayız. Sırt tarafındaki cep sayesinde şezlonglara takabilirsiniz.

page-header
Logolu Minder
Baskılı Minder

Bu büyük minder modellerinin üzerine dijital baskı veya serigrafi baskı tekniğiyle markalarınızı, sloganlarınızı basmaktayız. Baskılı minderin kılıflarını çıkarıp tersten makinede yıkayabilirsiniz.

page-header
Puf Minder
Armut Minder

Puf Armut Minder, konforu sağlamak için kırpıntı minder kullanılmış olan bu ürünlerimizin bir çok renk seçeneği vardır. Arzu edildiğinde kalite baskı tekniğiyle armut minderin kenarlarına veya arka kısmına markanızın logosunu basmaktayız.

page-header
Baskılı Şezlong
Şezlong Minderi

Baskılı Şezlong Minderi su tutmaz ve geçirmezdir. Süngerli ve biyelidir. Talep üzerine şezlonglara baskı yapmaktayız. Gerek markanızı gerekse sloganlarınızı kalite baskı teknikleriyle uygulamaktayız. Sırt tarafındaki cep sayesinde şezlonglara takabilirsiniz.

MİNDER MODELLERİ

Baskılı Yer Minderi

background
Bizimle İletişim Kurun

Birlikte Çalışalım

  Sıkça Sorulan Sorulan

  • Hangi renk ürünler mevcuttur?

   Genelde müşterilerimiz ürünlerin üzerine baskı istediği için ürünlerimizde stok yapmıyoruz. Talep üzerine istenilen renk kumaşı kesip üzerine baskı yaptıktan sonra dikimini gerçekleştiriyoruz.

  • Ürünlerin üzerine markamı bastıracağım, ne yapmalıyım?

   Bize markanızı, logonuzu pdf, ai veya corel formatından yollamanız yeterli olacaktır. Fakat bu formatlarda logonuz yoksa da sadece resmini yollarsanız. Biz logonuzun çalışmasını yapabiliriz.

  • Ürün teslimatını nasıl yapmaktasınız ?

   Ürünleriniz hazır olduktan sonra adresimize gelip ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Fakat şehir dışında yaşıyor veya yoğunsanız sizlere ürünlerinizi kargolayabilmekteyiz.

  Back to top of page
  Open chat