Plaj Şemsiyesi Modelleri ÜRETİYORUZ SİZE ÖZEL ŞEMSİYELER
Plaj Şemsiyesi & Bahçe Şemsiyesi

Kaliteli şemsiyenin adresi

page-header
YANDAN DİREKLİ ŞEMSİYE
Lamba Şemsiye

Yandan Direkli Şemsiye Modelimiz dayanıklı alüminyum gövde ve kollar, sarma mekanizmalı, mermer ayaklı bu şemsiye modelimiz 9 m² yer kaplamaktadır. Ayrıca şemsiyenin dilimlerine markanızı basabilmekteyiz. Genel kullanım alanları, havuz başı, restoran, otel ve cafelerdir.

page-header
Havuz Başı Şemsiyesi
Yandan Gövdeli Şemsiye

Kaliteli malzemeden yapılan bu şemsiye modellerimiz güneşin açısına göre ayarlanabilmektedir. Ayrıca şemsiyemizin üzerine markanızı veya sloganlarınızı kaliteli baskı tekniğiyle uygulamaktayız.

page-header
Havuz Başı / Plaj Şemsiyesi
Manuel İpli Şemsiye

Plajlarda, havuz başlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şemsiyemiz push-up özelliği sayesinde sizlere pratik kullanım sunmaktadır. Ayrıca şemsiye üzerine baskı yapabilmekteyiz. Uygun şemsiye fiyatları ve hızlı teslimat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

page-header
Yuvarlak Model Şemsiye
Bahçe Şemsiyeleri

Bahçe Şemsiyesi alüminyum gövdeye sahip olan bu şemsiye modelimizin renk seçenekleri mevcuttur. Manuel ipli sistem sayesinde oldukça basit açılımı vardır. İsteğe bağlı mermer ayak veya bidon kullanılabilir. Markanızı şemsiye üzerine kaliteli baskı tekniğiyle uygulayabilmekteyiz.

page-header
MANUEL TELESKOPİK ŞEMSİYE
Restoran Şemsiyesi

Restoran şemsiyesi modelimizin genel kullanım alanı otel, restoran, havuz başı, bahçeleriniz ve teraslardır. Manuel ile oldukça basit açılımı vardır. Size özel olarak şemsiyenin saçaklarına baskı yapabilmekteyiz.

page-header
MANUEL TELESKOPİK ŞEMSİYE
Büyük Teleskopik Şemsiye

Büyük Teleskopik Şemsiye modelimizin genel kullanım alanı otel, restoran, havuz başı, bahçeleriniz ve teraslardır. Üzerine markanızı ileri teknoloji baskı tekniğiyle yazmaktayız.Uygun şemsiye fiyatları ve kampanyalarımız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

page-header
Deniz Şemsiyesi
Plaj Şemsiyesi

Plaj Şemsiyesi modelimiz 2 metre çapında kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Renk alternatifi, şemsiyeye baskı ve uygun fiyatı sebebiyle en çok satan şemsiye modelimizdir. Bu şemsiye modeliniz plajda, bahçelerde, teraslarda ve standlarınızda kullanıma uygundur.

page-header
KARE MODEL ŞEMSİYE
Cafe Şemsiyesi

Cafe Şemsiyesi modelimiz alüminyum gövdeye sahip olan kare şemsiyeler 3 metreden başlayıp 5 metreye kadar ölçüleri vardır. Renk tercihi yapabilir ve markanızı şemsiyenin üzerine bastırabilirsiniz. Uygun şemsiye fiyatları ve hızlı teslimat

page-header
En Çok Satan Model
Promosyon Şemsiye

Promosyon Şemsiye modelimiz 2 metre çapında kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Renk alternatifi, şemsiyeye baskı ve uygun fiyatı sebebiyle en çok satan şemsiye modelimizdir. Bu şemsiye modeliniz plajda, bahçelerde, teraslarda ve standlarınızda kullanıma uygundur.

BASKILI ŞEMSİYELER & UYGUN ŞEMSİYE FİYATLARI

Şık Tasarım Özel Renkler

SSS
Birlikte çalışalım
 • Genel Bilgi

  Şemsiyelerimiz alüminyum gövdeye sahip olduğundan dolayı rüzgara karşı dayanıklıdır. İstediğiniz renk kumaştan özel dikim yaparak üretim yapabiliriz. Ayrıca şemsiyelerin üzerine markanızın reklamını yapmak isterseniz gerek üst kısmına gerekse dilimlerine (saçaklarına) kaliteli baskı tekniğiyle logonuzu basabiliriz.

 • Şemsiye Modellerimiz

  Bir çok model şemsiye üretmekteyiz. Bunlardan başlıcaları ; plaj şemsiyesi, cafe şemsiyesi, restoran şemsiyesi, otel şemsiyesi, havuz başı şemsiyeleri, promosyon şemsiye, yağmur şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, teras şemsiyesi, balkon şemsiyesi, güneş şemsiyesi ve algida şemsiyeleridir.

 • Zahmetsiz Sipariş Deneyimi

  Bizi sadece telefonla arayarak sipariş verebilirsiniz. Size whatsapp üzerinden ürünleri onaylattıktan sonra işe koyuluyoruz. Teslim günü ürünlerin görsellerini telefondan sizlere gönderip ardından da adresinize kargolarız.

Bizimle Temasta Olun

Sizden güzel şeyler duymayı seviyoruz

  Back to top of page
  Open chat